Наші услуги - Оформлення повітряними кульками.

Останнім часом дизайн надувними кулями став невід'ємною частиною будь-якого святкового заходу. Вже важко собі уявити, щоб відкриття торгівельного комплексу або ресторану не супроводжувалось барвистою прикрасою за допомогою гірлянди, роздачею кульок з друком, незвичними фігурами з кульок при вході і, зрозуміло, барвистим запуском повітряних куль на закінчення свята.
Оформлення з повітряних кульок не лише підкреслює урочисту атмосферу святкової церемонії, але і створює в атмосфері нотки барвистості, радості і веселості! Прикраса з кульок – це зовсім не новинка у сфері декорування залів і святкових процесій, проте, саме за прикрасою і оформленням повітряними кульками криється перемога в ціні, красі і оригінальності! Прикраса повітряними кульками – це основа того, що всі ваші мрії про декор можуть втілитися в життя.
Компанія «Шародув» - це Ваш помічник в створенні необхідної святкової атмосфери і дружньої обстановки насвяті за допомогою повітряних кульок. Причому, абсолютно неважливо будь це корпоративна вечірка або дитяче свято, весілля або день народження, виставка або відкриття магазину, повітряні кульки гармонійно доповнять і внесуть максимум урочистості до свята.
Будь-яка прикраса вимагає особливого відношення, а створити святковий настрій дешево є завданням кожного організатора. Саме тому, оформлення повітряними кульками є кращим і найдешевшим рішенням,яке відповідає всім вимогам естетичної привабливості, і що володіє досить низькою собівартістю, що робить кульки як доступну, так і популярну прикрасу.

Компанія «Шародув» - це майстер гарного настрою. Ми допоможемо надати вашому святу надзвичайного вигляду і в той же час здивуємо гостей яскравістю фарб повітряних кульок.

 

Корпоративи і семінари.

Окрім того, що повітряні кулі є улюбленою розвагою дітей, мало кого з дорослих можуть залишити байдужим ці веселкові міріади. Все частіше за гірлянду з повітряних куль можна зустріти на корпоративних вечірках і семінарах. Думаєте, із-за оформлення повітряними кулями Вашої компанії не додасться серйозності? Але це свято! А свято має бути веселим і несерйозним. У прикрашеному повітряними кулями залі, де відбувається корпоративна вечірка, розрядиться обстановка. А можна ще використовувати і корпоративні кольори і іншу символіку Вашої компанії – це додасть відчуття єднання в колективі.

Проведення корпоративних вечірок або семінарів отримали досить широке поширення в ділових колах, стаючи швидко сталою традицією в компаніях. Букети повітряних куль або всілякі прикраси кульками або просто повітряні кулі з гелію – яскраве рішення для вашого корпоративного свята, здатне створити веселий настрій і здивувати ваших співробітників.

 

День народження.

 

  Ну який же День Народження без оформлення повітряними кулями! Це свято – найголовніше для кожного з нас, а саме тому воно має бути веселим. Лише подумайте, як приємно буде іменинникові зайти в свою кімнату, прикрашену кулями з гелію, або отримати в подарунок букет з куль. Цей оригінальний презент багато що скаже про Вашу дружбу і про те, наскільки дорого Ви його цінуєте. Прикраса повітряними кулями це рецепт гарного настрою, як для дорослих, так і для дітей.

 

 

 

 

 

Весілля - це перлина в безкрайньому морі життя.

 Як зробити його незабутнім? Ні для кого не секрет, що при організації свята дрібниць не буває, важливо врахувати все: сценарій, музику, майстерність ведучих, ну і, звичайно ж, декор приміщення.

Масштабні декорації є  відносно дорогими і вимагають детального опрацювання ескізів; квіткові композиції, безумовно, красиві і елегантні, проте дуже крихкі і абсолютно не придатні для вуличних прикрас і великих приміщень. Прикраса ж кулями з легкістю вирішує майже всі оформлювальні завдання, залишаючись при цьому доступними. Машина, банкетний зал, майданчик для першого танцю, ну і звичайно ж стіл молодят. Кожна дрібниця, кожна деталь повинна виглядати урочисто і красиво! І оформлення повітряними кулями силами наших професійних дизайнерів допоможе в цьому!

Компанія «Шародув» допоможе Вам зробити цей день просто незабутнім і додати йому особливу пікантність і шик за допомогою весільних букетів з повітряних куль, гірлянди всілякі весільні прикраси з фольгированих куль, прикраси у вигляді весільних сердець або весільних кілець.

 

 

 

 

 

Не обходяться без надувних кульок і масові міські заходи і акції.

Прикрашені повітряними кулями фасади, тисячі куль в руках у демонстрантів, запуски і скидання кульок, без всього цього вже не представляється жоден святковий захід. Не варто забувати, що вони є ще і відмінним рекламним носієм.

Ні для кого не секрет, що таке масове використання повітряних кульок, як декоративного матеріалу, а куль з друком, як рекламного матеріалу викликано безумовним лідерством кульок в співвідношенні ціна/якість. Кулі з друком привертають увагу і викликають позитивні емоції. Друк на кулях логотипів компаній, різних рекламних слоганів і зображень і подальше їх поширення викликають лояльність у клієнтів, і допомагає встановлювати контакт з потенційними споживачами.

 

Перший і останній дзвінок. Випускний вечір.

Оскільки оформлення повітряними кулями є самим низько-бюджетним способом прикраси, то оформлення шкіл і дитячих садів повітряними кулями стало невід'ємною частиною оформлювальної діяльності.

 

Наші услуги - Мильні бульбашки

Напевно кожен з нас, будучи дитям, надував мильні бульбашки. Пам'ятаєте, як радісно і барвно було на душі, коли різнокольорові овали пропливали над головою, іскрившись в сонячних променях? Пружна соломинка і мильний розчин робили нас справжніми чарівниками! Але час йде,та відчуття радості і спогаду з дитинства охоплюють нас кожного разу коли ми бачимо мильні бульбашки. Хочете повернутися в дитинство? Ні, ми не пропонуємо вирушати на пошуки соломинки. У нас є ідея трохи краще! Замовте шоу!
Це повітряне, незвичайно красиве видовище стає з кожним роком все популярнішим. Шоу мильних бульбашок – справжня казка, чаклунство, яке може перенести нас в іншу реальність. Опинитися під дощем з мільйонів маленьких бульбашок? Дивлячись на дивно безперервний потік запорошених бульбашок, який розсівається по всьому простору не лише відчути прилив сил і оптимізму, але і повернутися в дитинство. Відкрийте двері справжньому диву!
Свято, заповнене мильними бульбашками здатне викликати непідроблену радість навіть у дорослих людей, тому що це наші спогади про дитинство і маса приємних емоцій. Мильні бульбашки можна не лише запускати в приміщення зовні або зсередини, але і з їх допомогою можна влаштувати незвичайне шоу.